Офис сътрудник

Февруари 19 в 10:04
ЛАВЪР ТРЕЙД ООД Община: Пловдив Населено място: Пловдив Длъжности: Асистент, офис Бизнес сектори: Търговия Тип работа: Пълен работен ден Тип договор: Безсрочен договор Работно място: На място посочено от работодателя

Офис сътрудник по програма "Развитие на човешките ресурси"

ПОЗИЦИЯТА Е ЗА ХОРА С ТРАЙНИ УВРЕЖДАНИЯ с ТЕЛК

Изисквания: Умения за работа в интернет – търсачки, социални мрежи, MS OFFICE, WORD, EXCEL
- Отлични комуникативни умения, при директен контакт с клиенти по телефон, e-mail и лично;
- Работа със специализиран софтуер;
- Администратира база данни с продуктови оферти и поръчки, следи наличности и цени;
Обработва клиентски заявки и отговаря за своевременното им изпълнение;
- Съдейства за гладкото протичане на дейностите свързани с изпращане на пратките до клиентите и следпродажбено обслужване;
- Грижи се за онлайн-комуникациите - е-mail, социални мрежи на интернет магазина на фирмата;
- Опит в продажбите по телефон.

Условия за работа: - Дългосрочна постоянна работа – понеделник-петък (8- 17 ч)
- Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
- Възможност за професионално развитие

Отговорности:​ Поддържане на база данни, следене за наличности и цени, и обновяване на информацията
- Обслужване на клиенти чрез телефон и e-mail (приемане на поръчки онлайн и локално), изготвяне на оферти
- Администриране на поръчки и работа с куриерски фирми.
- Стриктно да следи за верността и поддръжката на информацията в уебсайта в това число наличности и модели на продуктите.
- Други спомагателни дейност

Обявата е активна до: 18/07/2019

За да кандидатствате по тази обява трябва да влезете като служител!