сервизен техник

Юни 27 в 08:17
Темакс България ЕООД Община: Шумен Населено място: Шумен Длъжности: Сервизен техник Бизнес сектори: Търговия Тип работа: Пълен работен ден Тип договор: Безсрочен договор Работно място: На място посочено от работодателя

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК–ГАРАНЦИОННИ И ИЗВЪНГАРАНЦИОННИ РЕМОНТИ КЪМ СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТИНФОРМАЦИЯ ЗА РАБОТОДАТЕЛЯ:
„ТЕМАКС БЪЛГАРИЯ“ ЕООД управлява верига строителни хипермаркети ТеМакс. Дружеството развива търговия на дребно със стоки за бита, дома, градината и материали за строителство. Информация за дейността ни е налична на уебсайта на дружеството.

Търсим да назначим сервизен техник по поддръжка, гаранционни и извънгаранционни ремонти на електрически и бензинови машинки и оборудване за ремонтни, градински и други непрофесионални битови дейности.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
Извършва техническа поддръжка, диагностика, гаранционни и извънгаранционни ремонти на предлаганите в строителния хипермаркет ръчни електрически и бензинови машинки и оборудване за домашни ремонти, работа в градината и други непрофесионални битови дейности;
Анализира причините за настъпили повреди и предлага възможни решения за тяхното отстраняване;
Спазва технологичните предписания и инструкции от производителите;
Води електронен дневник за извършените ремонти и вложените резервни части, консумативи и работно време;
Отправя препоръки към ръководството по повод повтарящи се технически проблеми, установени производствени дефекти и други;
Инструктира клиентите за правилна и безопасна работа предлаганите машинки и оборудване;
Спазва установените правила за безопасни условия на труд и ред, свързани със сервизното обслужване;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Средно техническо образование - електро-техникум или механо-техникум. Висше техническо образование е предимство;
Опит като сервизен техник (в търговска верига, производител/вносител, сервиз на бяла и черна техника е предимство);
Компютърна грамотност;
Познания на техническа терминология на английски език е предимство;
Старание, организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
Умения за планиране и организиране на дейността;

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
Много добра работна среда сред млад екип в интригуваща и динамична търговска компания;
Възможност за развитие и придобиване на богат професионален опит;
Мотивиращо възнаграждение;
Стандартно делнично работно време и постоянно работно място;

Ако проявявате интерес към предложената от нас позиция и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите подробна автобиография, снимка и при наличие препоръки от предходни работодатели.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за нуждите на подбора. Контакт ще бъде осъществен с одобрените по документи кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.

Обявата е активна до: 15/09/2019

За да кандидатствате по тази обява трябва да влезете като служител!